Přejít na navigaci

Štípaný bambus

Štípaný bambus

Vzhledem k velkému zájmu ze strany našich zákazníků, jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky bambusových produktů rovněž štípaný bambus. Jedná se o strojově štípaný bambus, který má oproti ručně štípanému bambusu výhodu v tom, že jeho zadní strana je zabroušená téměř do roviny, což umožní jeho snadnější použití.

Strojově štípaný bambus

Strojově štípaný bambus tak oceníte zejména při jeho použití jako bambusové obložení stěn a stropů nebo při výrobě dalších výrobků z bambusu (praktickou ukázkou je např. dřevěný truhlík s bambusem Shiratori, který je vyobrazen na tématickém obrázku, jenž je přiložen do této sekce).

Prodej štípaného bambusu

Pokud máte zájem o štípaný bambus a rádi byste si jej objednali, můžete využít našeho poptávkového formuláře. Cena za jeden kus štípaného bambusu činí 99,- Kč s DPH (jedná se o štípaný bambus o délce dva metry, šířce 3 centimetry a tloušťce 3 milimetry).

Štípaný bambus je dočasně vyřazen z naší nabídky a není možné jej objednávat. Děkujeme za pochopení.

Ručně štípaný bambus

Pokud si chcete bambus naštípat sami, je to samozřejmě možné. Návodů je k dispozici celá řada, ale nám se zalíbil ten, který je znázorněn na přiloženém videu z portálu YouTube. Věříme, že vám přinese potřebné informace pro případ, že se rozhodnete o ruční štípání bambusu.


Bambusové produkty.cz

Copyright © 2011 Bambusové produkty | Štípaný bambus | Tvorba www prezentací | Dům, byt a zahrada
Alternativou k bambusu jsou např. zahradní altány a zastřešené pergoly z masivního dřeva.