Přejít na navigaci

VYŘAZENO Z NABÍDKY: Zahradní altány z bambusu (bambusový altán)

Zahradní altán z bambusu

Plánujete zkrášlení Vaší zahrady o nové zahradní posezení se střechou? Chcete být jedineční a zároveň použít přírodní materiály? Máme pro Vás řešení v podobě originálního, kvalitního a exotického zahradního altánu z bambusu. Ano čtete správně, jedná se o bambusový altán!

Bambusový altán - popis

Zahradní altány z bambusu dodáváme v jedné velikosti. Půdorys altánu je tvořen pravidelným šestiúhelníkem, jedna stěna je otevřená a tvoří tak vchod, zbylých pět stěn není průchodných, ale nejsou ani uzavřené.

Rozměry altánu z bambusu: šířka stěny 1,50 m a výška 2,30 m. V nejvyšším bodě střechy měří altán 3,80 m na výšku. Průměr půdorysu je 3 m, podlahová plocha činí téměř 7 m2. Vnitřní prostor zahradního altánu je relativně velký, vejde se do něj pohodlné zahradní posezení pro více lidí.

Bambusový altán je nutné instalovat na rovný terén.

Námi dodávané zahradní altány z bambusu obdržely stavební technické osvědčení od Výzkumného a vývojového ústavu dřevařského. U této autorizované osoby procházíme dle zákona pravidelnou certifikační aktualizací.

Podlaha v zahradním altánu

Námi dodávaný altán nemá podlahu. Na základě našich zkušeností doporučujeme buď ponechat travní porost, nebo podlahu altánu vydláždit plochými tmavými kameny do pískového lože, bez použití betonu. Konečná podoba podlahy je však plně na Vašem rozhodnutí. Dodávka podlahy není v ceně a není ani naší standardní činností.

Pokud si chcete nejdříve prohlédnout bambusový altán v reálu, rádi pro Vás zajistíme prohlídku co nejblíže k Vašemu bydlišti.

UPOZORNĚNÍ!!!

Bambus je přírodní materiál. Naše produkty jsou vyrobeny z bambusových kmenů, které nerostou absolutně rovně. Přestože se snažíme vybírat co nejrovnější kmeny, před geometrem s pravítkem, úhloměrem a vodováhou neobstojí. Naše produkty jsou určeny pro ty, kteří ocení krásu přírodního materiálu, spočívající i v tom, že kmen je na jedné straně o trochu širší než na druhé, jsou na něm vyrýsována vnitřní kolena atd. Tyto nepravidelnosti dávají každému z našich produktů punc originality, žádná pergola ani altán není stejný. Milovníkům uniformity své služby nenabízíme a doporučujeme jim, aby si raději vyrobili pergolu z plastové napodobeniny dřeva.

Bambus je velmi odolný materiál, ale vlivem například rychlých výkyvů atmosférického tlaku se na kmenech mohou objevit podélné praskliny. Tyto nemají vliv na pevnost materiálu, jen potvrzují, co už bylo řečeno: jedná se o přírodní materiál. Co se týče údržby, doporučujeme venkovní instalaci alespoň jednou za 3 roky natřít olejem s UV filtrem. Zda půjde o bezbarvý přípravek, nebo zvolíte nějaký barevný odstín, to necháme na Vás. Přetřením výrazně prodloužíte dobu, po kterou se budete těšit ze svého altánu nebo pergoly. Jinak jsou naše produkty v podstatě bezúdržbové.


Bambusové produkty.cz

Copyright © 2011 Bambusové produkty | Štípaný bambus | Tvorba www prezentací | Dům, byt a zahrada
Alternativou k bambusu jsou např. zahradní altány a zastřešené pergoly z masivního dřeva.